Başlık-ikon

Hakkımızda

Zirve Car Rental, Denizli merkezi konumda 4 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Merkezde Atatürk Caddesinde bulunan ofisimiz ile pek değerli müşterilerine, daimi olarak konfor ve güven sağlamaktadır. Kalitesini ve araç portföyünü her geçen gün artırmaya devam eden Zirve Car Rental, bunu kendine misyon edinmiş olup, yorulmadan çalışmaya devam etmektedir.

Genç, dinamik ve profesyonel ekibi ile Zirve Car RentalDenizli araç kiralama firmaları arasında adını en iyilerin arasına çok kısa sürede yazdırmayı başarmıştır. Denizli oto kiralama hizmeti sağlayan firmalar arasında Zirve Car Rental‘in kullanıcılarına sağlamış olduğu servisleri kendini rakipleri arasında bir adım öne taşımıştır. Servisleri arasında, vip araç kiralama, transfer hizmeti, 7/24 nerede olursanız olun teknik destek hizmeti, havaalanı transfer hizmeti ve uzun süreli araç kiralama hizmeti gibi servisleri ön plana çıkıyor.

Kurulduğu günden bu yana Denizli rent a car hizmetinde konforun değişmeyen adresi olan Zirve Car Rental’e sizleri de en yakın zaman da bekliyoruz. Denizli araç kiralama hizmetinin zirvesi, Zirve Car Rental